TR EN
Sertur Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. - Sertur Plastik Manisa - logo

ÜRETİM

ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER

Anahtar Teslim Çözümler
Anahtar Teslim Çözümler
Anahtar Teslim Çözümler

Müşterilerini, tek seferde son ürüne ulaştırmayı amaç edinen firmamız, plastik enjeksiyon sonrasındaki kozmetik uygulamaları, verimli bir proses zinciriyle sağlamaktadır.

Sahip olduğumuz geniş kadromuzla, sistematik olarak her bir plastik parçanın gideceği işlem ve sonrası planlanır, gereken noktalarda test ekipmanları tasarlanır ve uygulanır.

Plastik enjeksiyon sonrasında her bir işlem istasyonunda, parçanın performans değerlendirmesi yapılır, dar boğazlar tespit edilir ve uygun ekipman ve ekip ile çözümler ana sanayilerimize sunulur.

HASSAS KOZMETİK ÜRÜNLERDE MONTAJ DENEYİMİ

Hassas Kozmetik Ürünlerde Montaj Deneyimi
Hassas Kozmetik Ürünlerde Montaj Deneyimi

Sertur Plastik olarak, hassas ve kozmetik parçalarda engin tecrübemizle, ana sanayilerimize vazgeçilmez bir hizmet vermekteyiz.

Milimetrik hesaplamalarla yapılmış projelerin, başarı ile sonuçlanması için yapılan aparat tasarımlarımızı ana sanayilerimize sunmakta, sonuçları karşılıklı incelemekteyiz.

Görsel anlamda yüksek parlaklık gerektiren plastik parçaların hata oranlarını, ilk işlemden başlayarak kontrol altına almaktayız.

OTOMASYON UYGULAMALARI

Otomasyon Uygulamaları
Otomasyon Uygulamaları
Otomasyon Uygulamaları

Parçanın doğasında olması gereken montaj sistemini, sadece manuel olarak değil otomasyon sistemlerle de tasarlayarak gerçekleştiririz.

Bu durumda, özel tasarım aparatlar oluşturulabileceğimiz gibi otomasyon montaj makinelerini de yapabilmekteyiz.

Daha önce yapılmamış bir montaj talep edilmesi, firmamızın yenilikçi ve gelişime açık yüzünü daha hızlı göstermesine yol açar; yeni bir ufuk ve kabalite imkanı doğurur…

ULTRASONİK KAYNAK

Ultrasonik kaynak işlemi, günümüzde sağlam olması beklenen ve görsel yüzeyde iz istenmeyen tüm plastik uygulamalarda aranan bir prosestir.

Henüz tasarım aşamasında devraldığımız projelerde, bir hafta gibi kısa bir sürede numune çalışması yapmakta ve nihai üründe problem olmaması için raporunu sunmaktayız.

Dayanıklılığı yıllarla ölçülemeyen bu işlemi, tecrübeli kadromuzla takip etmekteyiz.

Sarı Pervane